9 სექტემბერს, სასტუმრო ,,რუმსში“ გაიმართა FIABCI-Georgia-ს გენერალური ასამბლეის მორიგი კვარტალური შეხვედრა. უძრავი ქონების საერთაშორისო ფედერაციის (FIABCI) ადგილობრივი წარმომადგენლობის მენეჯმენტმა და გენერალურმა ასამბლეამ იმსჯელეს ასოციაციის უახლოეს და გრძელვადიან გეგმებზე. სამომავლო აქტივობებზე ისაუბრეს FIABCI-Georgia-ს განათლების, ინვესტიციების მოზიდვისა და საგადასახადო კომიტეტების ხელმძღვანელებმა.
შეხვედრის ფარგლებში FIABCI-Georgia-ს ახალმა წევრებმა და მოწვეულმა სტუმრებმა წარადგინეს პრეზენტაციები. დღეს ასოციაცია უკვე 42 წევრ-კომპანიას აერთიანებს, რომელთა უმრავლესობა მსხვილი დეველოპერული, საბროკერო, არქიტექტურული და უძრავ ქონებასთან დაკავშირებული კომპანიებია.
FIABCI-Georgia-ს გენერალური ასამბლეა უძრავი ქონების პროექტების ეროვნული გალა დაჯილდოებისთვის ემზადება.
FIABCI-Georgia-ს აქტივობების 2022 წლის მთავარი მოვლენა 28 ოქტობრის ,,უძრავი ქონების დღეებია“, რომლის ფარგლებშიც საქართველოში პირველად გაიმართება უძრავი ქონების პროექტების დაჯილდოება FIABCI-Georgia Prix excellence Awards. ღონისძიებას მეოთხე საერთაშორისო კონფერენციით Building Green, Smart and Livable Cities გახსნის FIABCI-ის მსოფლიო პრეზიდენტი, ქალბატონი სიუზან გრინფილდი.

FIABCI-Georgia, the National chapter of the International Real Estate Federation (FIABCI), held a quarterly meeting of the general assembly on September 9 at Rooms Hotel. Leadership and assembly representatives discussed short and long-term plans of the association. Heads of the Education, Investment Attraction and Tax committees shared concrete action plans with the audience.
In the frame of the meeting, FIABCI-Georgia new members and invited guest speakers presented their companies. The association unites 42 leading organizations, including developers, brokers, architects and other real estate associated institutions.
Main event for FIABCI-Georgia in 2022 is the RE-Days starting on October 28 and presenting for the 1st time in Georgia Prix d’ Excellence Awards. World President of FIABCI, Mrs. Susan Greenfield will open the event with an international conference: Building Green, Smart and Livable Cities.