ციფრული არხებით გაყიდული ბინების რაოდენობა იზრდება. განსაკუთრებით აღსანიშნავია სოციალური ქსელები. უახლესი მონაცემებით, სოციალური მედიის მოხმარების მაჩვენებელი 52%-ითაა მომატებული, რაც შესაბამისად აისახება გაყიდვებზე. მსოფლიო ტექნოლოგიურ განვითარებასთან ერთად, ციფრული არხების ასეთი წარმატება მოსალოდნელი იყო. თუმცა, ეს პროცესი კიდევ უფრო დააჩქარა პანდემიურმა პერიოდმა. მაგალითისთვის, დიდი მოთხოვნა გაჩნდა ვირტუალურ ტურებზე და ეს ტრენდი ისევ შენარჩუნებულია და გაგრძელდება პოსტ პანდემიურ პერიოდშიც. საერთო ჯამში, რაც უძრავი ქონების გაყიდვებისთვის მნიშვნელოვანია, ლიდების რაოდენობა 300%-ით არის გაზრდილი.
Property Georgia, N1 უძრავი ქონების ჰაბი საქართველოში, მუდმივად თანხვედრაშია გლობალურ ინოვაციებთან. კომპანია 2022 წლის მთავარ სიახლედ ციფრული გაყიდვების მიმართულების დანერგვას ასახელებს. როგორც კომპანიის მმართველი პარტნიორები აცხადებენ, Property Georgia-ს ეს ახალი პროდუქტი მოიცავს როგორც ადგილობრივ, ასევე საერთაშორისო ბაზრებს და კონკრეტულ შედეგებზე გათვლებით არის შექმნილი.
Property Georgia ადგილობრივ ბაზარზე 5 წელია სიახლეებით და ინოივაციით გამოირჩევა. კომპანიამ 2016 წელს ერთ სივრცეში გააერთიანა ახალი მშენებლობები. Property Georgia-ს ინიციატივით საქართველოში 2019 წელს დაფუძნდა ,,უძრავი ქონების საერთაშორისო ფედერაციის“ (FIABCI) ეროვნული წარმომადგენლობა და ქართველი დეველოპერებისთვის გაიხსნა ახალი ფანჯარა საერთაშორისო ბაზრებზე, გაჩნდა გაყიდვების და ბიზნეს პარტნიორების მოძიების უნიკალური შესაძლებლობები. ამავე წელს ჩატარდა უძრავი ქონების საერთაშორისო ფორუმი ,,მდგრადი და მედეგი ქალაქების მშენებლობა.“
Property Georgia პარტნიორ დეველოპერებს სთავაზობს მომავალზე ორიენტირებულ სიახლეებს დღეს. შემოგვიერთდი და გაზარდე უძრავი ქონების გაყიდვები ციფრული არხებით მსოფლიოს ნებისმიერ ქვეყანაში!

Digital sales of apartments are growing. Social networks are one of the leading platforms to this regard. According to the latest research, social media usage has been increased by 52%. This, on its part, reflects in sales. In parallel to the world technological development, digital channels were expected to succeed, and this process was further accelerated by the pandemic. For example, demand grew on virtual tours and this trend is maintained and will continue even during the post-covid period. Overall, number of leads, which is very important for real estate sales, has been increased by 300%.
Property Georgia, N1 real estate hub in Georgia, always follows global innovations. The company has announced the launch of Digital Sales as the main new direction for 2022. As Managing Partners of the company stated, Property Georgia’s new product is targeted both at local and international markets and is planned to result in concrete deals.
Property Georgia has been active in launching innovations on the local market for the 5 years already. In 2016 the company created one-window platform for all the new construction development projects. In 2019 Property Georgia initiated the foundation of FIABCI-Georgia, the national chapter of the International Real Estate Federation (FIABCI). For local developers it was a new window opened on international markets and served as a unique opportunity for forming business relations and acquiring new partners. The same year FIABCI-Georgia held an international real estate forum Building Sustainable and Resilient Cities.