28 ოქტომბერს თბილისი უმასპინძლებს მე-4 საერთაშორისო კონფერენციას: მწვანე, ჭკვიანი და სიცოცხლით სავსე ქალაქების მშენებლობა. კონფერენცია, რომლის ორგანიზატორია უძრავი ქონების საერთაშორისო ფედერაციის ეროვნული წარმომადგენლობა, FIABCI-Georgia და თანაორგანიზატორია უძრავი ქონების ადგილობრივი საინვესტიციო ჰაბი, Property Georgia, გაიმართება RE-Days Tbilisi 2022-ის ფარგლებში Pullman Tbilisi Axis Towers-ში. ღონისძიება ტარდება პოლონეთის საინვესტიციო და სავაჭრო სააგენტოს პატრონაჟის ქვეშ,საქართველოში პოლონეთის საელჩოს მხარდაჭერით.
2050 წლისთვის მსოფლიო მოსახლეობის 70% ქალაქებში იცხოვრებს. დრამატული იქნება ამ დროისთვის კლიმატის ცვლილების ნეგატიური შედეგები. მნიშვნელოვანია უკეთესი და მეტად მდგრადი მომავლის ქალაქების შენება რეზიდენტებისთვის. საერთაშორისო კონფერენცია: მწვანე, ჭკვიანი და სიცოცხლით სავსე ქალაქების მშენებლობა მიამრთულია ამ კუთხით ცნობადობის ამაღლებასა და არსებულ გამოწვევებზე საპასუხოდ. საპატიო სპიკერები ისაუბრებენ უახლეს ტრენდებზე ეკო-მეგობრულ ურბანულ განვითარებაში და წარმოადგენენ პრობლემების შესაძლო გადაწყვეტებს.
RE-Days Tbilisi 2022 -ის მთავარი ღონისძიებებია: მე-4 საერთაშორისო კონფერენცია: მწვანე, ჭკვიანი და სიცოცხლით სავსე ქალაქების მშენებლობა და FIABCI-Georgia-ს უძრავი ქონების პროექტების პირველი ეროვნული დაჯილდოება Prix d’ Excellence Awards.
უძრავი ქონების დღეები გაიხსნება მე-4 საერთაშორისო კონფერენციით: მწვანე, ჭკვიანი და სიცოცხლით სავსე ქალაქების მშენებლობა. დღის მეორე ნახევარში კი გაიმართება FIABCI-Georgia Prix d’ Eexcellence Awards. დაჯილდოება, რომელსაც უძრავი ქონების ოსკარების სახელითაც იცნობენ, გამოავლენს სექტორში ყველაზე სრულყოფილ პროექტებს. ეროვნულ დონეზე გამარჯვებულები მონაწილეობას მიიღებენ FIABCI-ის მსოფლიო Prix d’ Excellence დაჯილოდებაში,
RE-Days Tbilisi 2022-ის მედია მხარდამჭერები არიან: FORBES Georgia, FORBES Woman Georgia, Property Media და ჟურნალი ,,სითი.“
მეტი ინფორმაციის მისაღებად და ღონისძიებაზე რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ ვებ გვერდს: https://www.fiabciprixgeorgia.ge

On 28th of October Tbilisi will host the 4th international conference: BUILDING GREEN SMART AND LIVEABLE CITIES. The conference, organized by FIABCI-Georgia, the national chapter of the International Real Estate Federation (FIABCI) and co-organized by Property Georgia, local real estate investment hub, will be held in the frame of RE-Days Tbilisi 2022 at Pullman Tbilisi Axis Towers. Building Green, Smart and Liveable Cities is organized under the patronage of the Polish Investment and Trade Agency and is supported by the Embassy of the Republic of Poland in Tbilisi.
By 2050, 70% of the world’s population will be living in urban areas. The negative consequences of climate change on living conditions will be dramatic. It’s important to build a better and more sustainable future for cities and their residents. The international conference Building Green Smart and Liveable Cities is aimed at raising public awareness and addressing the challenges. Honorary speakers will talk about recent trends in eco-friendly urban development and will provide potential solutions vs existing issues.
The main events of The RE-Days Tbilisi 2022 will be: the 4th international conference Building Green Smart and Liveable Cities and the FIABCI-Georgia Prix d’ Excellence Awards Gala.
The 4th international conference Building Green Smart and Liveable Cities will open RE-Days Tbilisi 2022. In the second part of the day will be held the 1st national FIABCI-Georgia Prix d’Excellence Awards Gala, Referred to as the Oscars of Real Estate, the National Prix d’Excellence Awards Gala will recognise the projects that best embodies excellence in all the real estate disciplines involved in its creation.Winners on the national level will participate in the FIABCI World Prix d’Excellence Awards.
Media support of RE-Days Tbilisi 2022 is provided by FORBES Georgia, FORBES Woman Georgia, Property Media and City magazine.
For more information and registration to attend the event, please visit the website: https://en.fiabciprixgeorgia.ge