ა კლასის ბიზნეს ცენტრმა King David-მა ოპერირება დაიწყო | Property Georgia
მრავალფუნქციური კომპლექსი King David ექსპლუატაციაში ოფიციალურად  ივლისის ბოლოს შევიდა. რაც შეეხება ბიზნეს ცენტრს, მისი კარი მოიჯარეებისთვის უკვე გაიღო. პირველები ა კლასის, საერთაშირისო სტანდარტების ბიზნეს ცენტრში კომპანიები PwC Georgia და Samsung Georgia განთავსდნენ.  სექტემბრის ბოლოს მათ კომპანია Colliers International Georgia შეუერთდება.
King David საქართველოში პირველი ა კლასის ბიზნეს ცენტრია, ის  ჯამში  12, 000კვ.მ-ს მოიცავს. ბიზნეს ცენტრი  საერთაშორისო და ადგილობრივ კომპანიებს მოემსახურება. 19 სართულიან კომპლექსს გაჩნია საკუთარი მიწისქვეშა ავტოსადომი, 300 კვ.მ ლობი/რეცეფცია, 100 დელეგატზე გათვლილი საკონფერეციო დარბაზი, საქმიანი შეხვედრების ოთახები, საკუთარი კაფეტერია, ბარი ტერასაზე, 18 სასტუმროს ნომერი. ასევე მოგვიანებით  გაიხსნება სპა, ფიტნეს ცენტრი და საცურაო აუზი პანორამული ხედით.
ბიზნეს ცენტრის მოიჯარეები ისარგებლებენ ნესმიერი სახის საოფისე, საკურიერო, და ასევე საორგანიზაციო (ღონისძიების ორგანიზება, ქეითერინგი) მომსახურებით. დამქირავებლებს საშუალება ექნებათ ისარგებლონ სპეციალური პირობებით სხვადასხვა სახის მომსახურებაზე, მათ შორის, კომპლექსში არსებული სასტუმროში განთავსების შემთხვევაშიც.
King David ბიზნეს ცენტრს ექსკლუზიურ საბროკერო მომსახურებას კომპანია Colliers International Georgia უწევს.
Colliers International Georgia უძრავი ქონების სერვისების გლობალური კომპანიიაა, რომელიც სრულ მომსახურებას სთავაზობს ინვესტორებს, მოიჯარეებს, მესაკუთრეებსა და დეველოპერებს. მსოფლიოს მასშტაბით კომპანია 68 ქვეყანაში არის წარმოდგენილი და  15 000  პროფესიონალს აერთიანებს.

Multifunctional project King David is in operation handover since 27th of July. Business Center has already opened its doors for tenants. PwC Georgia and Samsung Georgia are the first companies occupying the offices, Colliers International Georgia will join in the end of September.
King David is a first Class A Business Center in Georgia, with 12,000 sq.m of total office space, serving international and local companies. Office tenants and guest visitors will benefit with 2 level underground parking area. The 19-story building combines 300 lobby reception area, conference facilities for 100 delegates, divisible meeting rooms, own buffet style cafeteria, terrace bar and 18 premium hotel rooms for guests. Later, spa, fitness center and panoramic pool will be opened for visitors.
Business Center tenants will receive all kinds of receptionist and courier services as well as event planning and management (meeting room hire, catering etc.) assistance. Special discounts will be available for tenants for all services mentioned above, including the special rate for hotel rooms.
Colliers International Georgia is represented as an exclusive leasing agent of the project.
Colliers International Georgia is a leading global real estate services company, providing a full range of services to real estate occupiers, developers and investors on a local, national and international basis represented in 68 countries, Colliers 15,000 professionals are focused on leading trends, giving investors, owners and tenants real insights.