King David-ის ახალი შეთავაზება - A კლასის საოფისე ფართები 52 კვ.მ-დან | Property Georgia
საქართველოში პირველი A კლასის ბიზნესცენტრის King David - ის დატვირთულობის მაჩვენებელმა 87%-ს მიაღწია. ბიზნესცენტრში წამყვანი საერთაშორისო და ადგილობრივი კომპანიების სათაო ოფისებია განთავსებული. მათ შორის PwC Georgia, Deloitte, Samsung Georgia, COSCO Shipping, Maersk, Colliers International Georgia, Rom Petrol, NEXIA TA Georgia და სხვა ორგანიზაციები.
property georgia
King David - ის ბიზნესცენტრში ოფისის სტანდარტული დაქირავების გარდა, მისი ყიდვაც არის შესაძლებელი. გასაყიდი საოფისე ფართების მინიმალური ზომა 52.62 კვ.მ-დან იწყება, ხოლო დაქირავების შემთხვევაში 100 კვ.მ ან მეტი მოცულობის ფართები განიხილება.
ბიზნესცენტრის ლობი
თბილისის სხვა ბიზნესცენტრებისგან განსხვავებით King David-ის საოფისე სივრცე მულტიფუნქციური შენობის სრულ ინფრასტრუქტურას მოიცავს. მათ შორის არის: ლობი, მიწისქვეშა ავტოპარკინგი, 300 სტუმარზე გათვლილ KD კაფეტერია, იტალიური ბარ-რესტორანი XVII • Seventeen, 110 ადამიანზე გათვლილი საერთო სამუშაო სივრცე KD4US, საკონფერენციო დარბაზები და შეხვედრებისთვის განკუთვნილი ოთახები, ასევე, 31 ნომრიანი სასტუმრო. 2020 წლის ბოლომდე კომპლექსს აუზი, ფიტნეს დარბაზი და სპა ცენტრი დაემატება. აღსანიშნავია, რომ კომპლექსის საცხოვრებელი ნაწილი - King David Residences უკვე დასრულებულია.
საკონფერენციო დარბაზი
King David-ის კონცეფცია სრულად პასუხობს იმ მომხმარებლების მოთხოვნებს, ვისთვისაც დრო და ხარისხი პრიორიტეტია. მათთვის ექსკლუზიურად შექმნილ სივრცეში, ცხოვრებისთვის, ბიზნესის კეთებისთვის, გართობისთვის და განტვირთვისთვის ყველა პირობაა შექმნილი.

The occupancy rate at Georgia’s first A-Class business centre King David has reached the 87% mark. The business centre is housing the head offices of leading local and international companies such as PwC Georgia, Deloitte, Samsung Georgia, COSCO Shipping, Maersk, Colliers International Georgia, Rom Petrol, NEXIA TA Georgia and others.
Offices at King David can be rented or purchased. The minimum area of offices is 52.62 m2 for sales and 100 m2 for rentals.
Business Centre Lobby
Unlike other business centres in Tbilisi, the office space at King David comes with the full infrastructure of the multifunctional building, including the lobby, underground car park, the KD Café with space for 300 guests, the Italian bar/restaurant XVII • Seventeen, the KD4US co-working area with shared workspace for 110 people, conference halls and meeting rooms, as well as a 31-room hotel. A swimming pool, a fitness centre and a spa centre will be added to the complex by the end of 2020. The residential section of the complex, King David Residences, has already been completed.
Conference Hall
The King David concept is designed for people who prioritise time and quality. Exclusively for them, King David has created all the necessary conditions for living, doing business, entertainment and leisure.